Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Összegyetemi nyílt nap és Szülői értekezlet az SZTE-n

2014. február 04.

Időpont: 2014. február 8. (szombat) 9.00-14.00

Helyszín: SZTE Rektori Hivatal épülete (Szeged, Dugonics tér 13.)

A Szegedi Tudományegyetem az idei esztendőben február 8-án, szombaton rendezi meg immár hagyományos „szülői értekezlettel” egybekötött összegyetemi nyílt napját a Rektori Hivatal épületében (Szeged, Dugonics tér 13.). A nyílt nap képzési kiállításán a leendő hallgatók közvetlenül a tizenkét kar képviselőinek tehetik fel kérdéseiket, megismerhetik az universitas képzési kínálatát. A 11.00-13.00 közötti „Szülői értekezlet” keretében a jelentkezés benyújtásával kapcsolatos legfontosabb tudnivalókról, a tájékozódási csatornákról és lehetőségekről, valamint a Szegedi Tudományegyetemet érintő változásokról tart tájékoztatót a 2. emeleti díszteremben Prof. Dr. Homoki-Nagy Mária, az SZTE oktatási rektorhelyettese.

Időpont: 2014. február 8. (szombat) 9.00-14.00

Helyszín: SZTE Rektori Hivatal épülete (Szeged, Dugonics tér 13.)

A részvételi szándékot a www.u-szeged.hu/nyiltnap oldalon található regisztráció segítségével előre kell jelezni. További információk a részletes programmal együtt a www.u-szeged.hu/felveteli honlapon találhatók.

Az eseményre tisztelettel hívjuk, szeretettel várjuk!

Üdvözlettel:

Újszászi Ilona