Sajtóarchívum

Sajtómeghívó

2014. október 02.

A Szegedi Tudományegyetem Regionális Tudástranszfer és Szolgáltató Központ (6720 Szeged, Dugonics tér 13.) dísztermében 2014. október 3-án (pénteken) 12 órakor sajtótájékoztatón jelenti be Korányi László, a Nemzeti Innovációs Hivatal elnökhelyettese a szegedi Felsőoktatási – Ipari Együttműködési Központ létrehozását, melynek elsődleges célja az SZTE és a régió gazdasági szereplői közötti tudástranszfer folyamatok jelentős megerősítése és hatékonyabbá tétele.

Tisztelt Szerkesztőség, kedves Kolléga!

Ezúton tisztelettel meghívjuk a Szegedi Tudományegyetemen megrendezésre kerülő sajtótájékoztatóra, melyen Korányi László, a Nemzeti Innovációs Hivatal elnökhelyettese bejelenti a szegedi Felsőoktatási – Ipari Együttműködési Központ létrehozását, melynek elsődleges célja a Szegedi Tudományegyetem és a régió gazdasági szereplői közötti tudástranszfer folyamatok jelentős megerősítése és hatékonyabbá tétele.

Felszólalók:

Korányi László - NIH elnökhelyettes

Prof. Dr. Szabó Gábor – Szegedi Tudományegyetem rektora

Nemesi Pál – Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara elnök

Kothencz János - polgármester jelölt

Helyszín:

Szegedi Tudományegyetem Regionális Tudástranszfer és Szolgáltató Központ

Díszterem

(Cím: 6720 Szeged, Dugonics tér 13.)

Időpont:

2014. október 3. (péntek), 12.00

Megjelenésére feltétlen számítunk!

R.S.V.P: Részvételi szándékát és interjú igényét kérjük, szíveskedjen jelezni Újszászi Ilona felé a szovivo@rekt.szte.hu email címen, vagy a +36 70 333 8654