Sajtóarchívum

2014. április 22.

Föld Napja a Szegedi Tudományegyetem Füvészkertben

Tisztelt Hölgyem/Uram!

A Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. és a Szegedi Tudományegyetem Füvészkertje a környezetvédelem jegyében 2014. április 26-án 10 órától a Föld Napjához kapcsolódóan színes programokkal várja a látogatókat. A rendezvény célja, hogy ráirányítsa a figyelmet a bolygó védelmére, a természet- és környezetvédelem fontosságára. Kiemelt szerepet kap a Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. tevékenységének minél szélesebb körben történő megismertetése, továbbá a nap során a természet- és környezetvédelemhez kapcsolódó standokkal, öko-játékokkal várják a füvészkertbe kilátogató környezettudatos vendégeket.

Időpont: 2014. április 26. (szombat) 10:00-16:00

Helyszín: SZTE Füvészkert, 6726 Szeged, Lövölde út. 42

Az eseményre tisztelettel hívjuk, szeretettel várjuk!

Üdvözlettel:

Újszászi Ilona