Sajtóarchívum

MEGHÍVÓ sajtótájékoztatóra - Kettősdiploma a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karán

2014. április 01.

2014. április 4-én (pénteken) 10:30 órakor Dr. Vilmányi Márton, az SZTE GTK dékánja és Dr. Antonio Majocchi, a Páviai Egyetem (Universitá di Pavia) Gazdaságtudományi Kar dékánhelyettese szándéknyilatkozatot ír alá – a sajtó képviselőinek jelenlétében – a két intézmény között létrejövő kettősdiploma megállapodással kapcsolatban az SZTE GTK Dísztermében.

A tájékoztatót tartja:

Dr. Antonio Majocchi, Páviai Egyetem (Universitá di Pavia) Gazdaságtudományi Kar dékánhelyettese és

Dr. Vilmányi Márton, a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar dékánja.

A sajtótájékoztató témája:

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara és a Páviai Egyetem (Universitá di Pavia) Gazdaságtudományi Kara között kötendő kettősdiploma (double degree) szerződés lehetővé leszi, hogy a két egyetem öt-öt, mesterképzésben résztvevő hallgatója 10 hónapos részképzésen vehessen részt, és tanulmányait mindkét egyetem által kibocsátott diplomával zárhassa. A szegedi közgazdászok közül a szeptemberben induló, angol nyelvű nemzetközi gazdaság és gazdálkodás mester szakosok számára nyitott ez a lehetőség.

A sajtótájékoztatón tolmácsot biztosítunk.

További kérdéseiket a kocsis.lilla@eco.u-szeged.hu e-mail címen, vagy a 30/479 – 1476 telefonszámon tehetik fel. Interjúigényüket is ezen az elérhetőségen jelezhetik.