Sajtóarchívum

INFORMÁCIÓBIZTONSÁGI IRÁNYÍTÁSI RENDSZERREL GAZDAGODOTT AZ SZTE SZENT-GYÖRGYI ALBERT KLINIKAI KÖZPONT

2014. március 14.

Az egyetemi klinikák közül elsőként a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ vezette be, majd tanúsíttatta az Információbiztonsági Irányítási Rendszerét.

Az Európai Unió Társadalmi Infrastruktúra Operatív Programja és a Magyar Állam támogatásával a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ új, az MSZ ISO/IEC 27001:2006 szerint tanúsított Információbiztonsági Irányítási Rendszerrel gazdagodott. Ez a tanúsított rendszer 2014 februárjától szolgálja az információvédelmet az egészségügyi intézményen belül.

A teljes sajtóközlemény itt megtekinthető