Sajtóarchívum

FEDEZD FEL A VILÁGOT! - Ösztöndíjas börze Szegeden

2013. február 15.

Tisztelt Szerkesztőség! Kedves Újságíró Kolléga!

A Campus Hungary Program februárban négy egyetemen tart ösztöndíjas börzét. A „Fedezd fel a világot!” mottó jegyében a Szegedi Tudományegyetem február 19-én (kedden) 10 és 14 óra között az SZTE Rektori Hivatal (Szeged, Dugonics tér 13.) földszinti két átriumában és előadótermében ad otthont az ösztöndíjas börzének. A rendezvényt az SZTE rektora, Szabó Gábor akadémikus nyitja meg. Változatos programokra hívja az SZTE és a délalföldi régió egyetemi hallgatóit, oktatóit és dolgozóit a szegedi ösztöndíjas börze házigazdája, Kéri Barnabás, az RTL Híradó riportere. Így például ösztöndíjas konzultációsorozat, több idegen nyelvű előadás, pódiumbeszélgetés, a volt Erasmus hallgatók és frissen hazaérkezett Campus Hungary ösztöndíjasok élménybeszámolói adnak választ a kérdésre: „Miért érdemes ösztöndíjjal külföldre utazni?” Különböző kvízek és interkulturális játékok is szórakoztatják az érdeklődőket. A szegedi ösztöndíjbörze kerekasztal-beszélgetéssel zárul.

A hivatalos meghívó itt letölthető

Az ösztöndíjas börze programja itt megtekinthető