Sajtóarchívum

Sófi-ösztöndíj átadó

2013. július 03.

Július 7-én 11 órától a József Attila Tanulmányi és Információs Központban adják át a Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítvány idei ösztöndíjait a korábbi évek hagyományaihoz híven az SZTE Természettudományi és Informatikai Karának diplomaosztó ünnepsége keretében.

Tisztelt Partnerünk, Tisztelt Újságíró Kolléga!

sofi_osztondij_logo_2A díjkiosztón az SZTE Tehetségpont keretében működő Sófi-alapítvány öt fődíjasát és biológuskonferenciájának két győztesét köszöntik. Az idén immár 12. éve fennálló alapítvány szép tradíciót teremtett azzal, hogy az egyetem rektora mellett minden évben a magyar kulturális élet nemzetközileg is elismert, kiemelkedő személyisége adja át a Sófi-ösztöndíjakat. Idén Szörényi Levente Kossuth- és Erkel-díjas zeneszerző és előadóművész lesz a rendezvény díszvendége.

Köszönjük szíves érdeklődésüket!