Sajtóarchívum

Sajtómeghívó

2013. április 03.

A XXXI. Országos Tudományos Diákköri Konferencia (OTDK) 16 szekciójából 4 a Szegedi Tudományegyetemen (SZTE) talált otthonra. Az év 14. hetében rendezi meg az SZTE az idei OTDK 3 szekcióját. Ezekhez kötődően Bert Sakmann Nobel-díjas tudós érkezett Szegedre.

Az alábbi, a 14. hét második fele sajtónyilvános programjaira szeretettel hívjuk és várjuk a médiumok képviselőit!

Április 3. (szerda):

8:30, SZTE Ságvári gimnázium: Bert Sakmann Nobel-díjas tudós és Homoki-Nagy Mária, az SZTE rektorhelyettese gimnazistákkal találkozik.

9:15, Radnóti gimnázium: Bert Sakmann Nobel-díjas tudós Leprán István, az SZTE ÁOK dékánhelyettese társaságában középiskolásokkal találkozik.

10:15, Deák Gimnázium: Bert Sakmann Nobel-díjas tudós Pál József, az SZTE nemzetközi és közkapcsolati rektorhelyettese társaságában diákokkal találkozik.

Április 4. (csütörtök):

10:00, Hotel Forrás:Zár a XXXI. OTDK Biológia szekció + eredmények.

14:00, TIK: Nyit a XXXI. OTDK testnevelés- és sporttudományi szekció.

16:00, TIK nagyelőadó: Sajtótájékoztató a Hajós Alfréd-tervről.

Április 5. (péntek):

10:00, TIK: Zár a XXXI: OTDK Orvos- és egészségtudományi szekció + eredmények.

Április 6. (szombat):

11:00, TIK: Zár a XXXI. OTDK Testnevelés- és sporttudományi szekció.

További információért forduljon bizalommal Újszászi Ilonához, az SZTE szóvivőjéhez,

mobil: +36 70 333 8654!