Sajtóarchívum

Hajós Alfréd-terv

2013. április 01.

2013. április 4-én (csütörtökön) 16 órakor mutatják be

az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ nagyelőadójában (Szeged, Ady tér 10.) a Hajós Alfréd tervet

2013. április 4–6. között a Szegedi Tudományegyetem látja vendégül a XXXI. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Testnevelés- és Sporttudományi Szekcióját. A konferencia megnyitóját és plenáris ülését április 4-én (csütörtökön) 14 órától tartják az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban. A rendezvényhez kapcsolódóan 16 órától mutatják be a Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség (MEFS) Hajós Alfréd-tervét. Az egyetemi sport 2013–2020-as időszakra vonatkozó szakmai programtervezetét a MEFS a következő időszakban ismerteti és szeretné megvitatni a jelentősebb felsőoktatási intézményekkel.

A XXXI OTDK Testnevelés- és Sporttudományi Szekciója megnyitójára, majd a Hajós Alfréd-terv sajtóbemutatójára tisztelettel hívjuk, szeretettel várjuk!

Üdvözlettel:

Újszászi Ilona

SZTE Egyetemi Kiadó és Média Centrum vezető

SZTE szóvivő

mobil: +36 70 333 86 54, e-mail: szovivo@rekt.szte.hu

A hivatalos meghívó itt letölthető