Sajtóarchívum

A Szegedi Tudományegyetemre érkezik az izraeli nagykövet

2012. augusztus 10.

Augusztus 17–18-i szegedi látogatása alkalmával az SZTE-n is tárgyalásokat folytat Ilan Mor, Izrael állam magyarországi nagykövete.

Ilan Mor kétnapos programja augusztus 17-én (pénteken) 11 órakor kezdődik a csongrádi megyeszékhelyen, amikor is a diplomata a Szegedi Tudományegyetem Rektori Hivatalába (Dugonics tér 13.) érkezik, ahol Szabó Gábor akadémikussal, az SZTE rektorával folytat megbeszélést. 17 órakor az egyetem több vezető személyiségével (többek között Nagy Katalinnal, a Fogorvostudományi, Vilmányi Mártonnal, a Gazdaságtudományi, Hernádi Klárával, a Természettudományi és Informatikai, Hohman Judittal, a Gyógyszerészettudományi, valamint Véha Antallal, a Mérnöki Kar dékánjával) tárgyal az SZTE Általános Orvostudományi Kar Dékáni Hivatalában (Tisza Lajos kft. 109.).

További információkat a látogatással kapcsolatban a lednitzky.andras@med.u-szeged.hu e-mail címen, illetve a +36 30 2191 495-ös telefonszámon kaphatnak Dr. Lednitzky Andrástól, Izrael állam tiszteletbeli konzuljától.