Sajtóarchívum

M2M sajtóesemény

2012. június 11.

A Telenor Csoport évek óta a gépek közti kommunikáció egyik vezető fejlesztője. A Telenor Magyarország az M2M területén jelentős eredményeket ért el itthon a Pannon Egyetemmel és a Szegedi Tudományegyetemmel közösen. A mobilszolgáltató velük együtt mutatja be a gépek közötti kommunikáció jelenét és vízióját a jövőről – erre az eseményre várjuk Önt szeretettel.

Hogyan jelenik meg az M2M a mindennapjainkban?

Hogyan befolyásolja a különböző iparágakat?

Milyen irányba tartanak a fejlesztések?

Témáinkból:

- az M2M technológiák áttekintése: hazai és nemzetközi trendek – Drozdy Győző, a Telenor Magyarország vezérigazgatójának stratégiai tanácsadója

- a Telenorral közösen fejlesztett m-Health és m-Security megoldások bemutatása – Dr. Friedler Ferenc, a Pannon Egyetem rektora, és Dr. Gyimóthy Tibor, a Szegedi Tudományegyetem tanszékvezetője

Időpont:

2012. június 12. kedd, 10:00

Helyszín:

Gerbeaud Ház, Tükörterem

(1051 Budapest, Vörösmarty tér 7-8., bejárat a Dorottya utca felől)

Parkolás: a Vörösmarty irodaház (Üvegpalota) alatti mélygarázsban

Jelenlétére feltétlenül számítunk!

Üdvözlettel,

Telenor Vállalati Kommunikációs Igazgatóság

Részvételi szándékát kérjük jelezze Kodlok Nellinél, a sajto@telenor.hu e-mail címen, vagy a +36 20 930 3044-es telefonszámon.