Sajtóarchívum

Idegen nyelveken Szegeden

2012. április 02.

Milyen nyelveken kínál továbbtanulási lehetőséget a Szegedi Tudományegyetem?

Mely országokból vár hallgatókat a Tisza-parti universitas?

Az ország legváltozatosabb szakkínálatával rendelkező szegedi felsőoktatási intézmény 12 kara közül hány képes idegen nyelven is alap-, illetve mesterképzést nyújtani?

E kérdésekre is válaszol Pál József professzor. A Szegedi Tudományegyetem nemzetközi és közkapcsolati rektorhelyettese az idegen nyelvű képzés újdonságairól, az egyre bővülő programba bekapcsolódó karok terveiről, az universitas stratégiai céljairól tart sajtótájékoztatót 2012. április 05-én (csütörtökön), 13 órától az SZTE Rektori Hivatal (6720 Szeged, Dugonics tér 13.) földszinti 5. számú termében.

A sajtótájékoztató meghívója itt olvaható