Sajtóarchívum

Hallgatói lét a Szegedi Tudományegyetemen - Sajtótájékoztató egy felmérés eredményeiről

2011. január 24.

Milyen a hallgatói lét a Szegedi Tudományegyetemen? Ezt a kérdést járta körül egy reprezentatív felmérés, melyet a SZTE hallgatóinak körében végzett egy kutatóintézet. Olyan kérdésekre kerestek választ, mint:

- Mennyibe kerül a megélhetés egy szegedi egyetemistának?

- Mennyire elégedettek a hallgatók a város és az egyetem sportolási és kulturális lehetőségeivel?

- Milyenek a hallgatók médiafogyasztási szokásai?

- Mivel töltik szabadidejüket, mennyit költenek szórakozásra a fiatalok?

- Milyennek látják jövőbeli esélyeiket a leendő pályakezdők?

A kutatás eredményeiről sajtótájékoztatót tartunk 2011. január 26. 10.00 órakor a SZTE Tanulmányi és Információs Központ (Ady tér 10.) III. szemináriumi termében. A sajtótájékoztatót Jancsák Csaba ifjúságszociológus, a kutatás vezetője tartja.