Sajtóarchívum

SZTE TIK - „Zöldülj velünk a beiratkozás során is” kampány zárórendezvénye

2011. szeptember 14.

A Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ tisztelettel meghívja Önt a „Zöldülj velünk a beiratkozás során is” kampány csütörtöki napon, 2011. szeptember 15-én megrendezésre kerülő záró eseményére, egy díjátadóval egybekötött filmvetítésre.

A díjátadó és filmvetítés helyszíne: SZTE TIK Kongresszusi terem (Szeged, Ady tér 10.)

Időpontja: 2011. szeptember 15., csütörtök 17:30 óra

A programról röviden

A beiratkozás idejére a főbejárat melletti füves területen zöld standot állított fel az SZTE TIK Igazgatósága, ahol versenyekkel, jó hangulattal és értékes ajándékokkal vártuk az oda látogatókat, hallgatókat. A 7 nap alatt több mint 1.000 ajándék várta környezettudatos gazdáját. A zöld standon rendezett feladatok és játékok célja, hogy felhívja a figyelmet a környezettudatos életmódra.

A program egy rövid köszöntővel kezdődik, melyet Erdélyi Evelyn, intézmény igazgató tart, ahol beszámol a kampány céljáról, az elért eredményekről. Ezt követi a díjátadó, ahol átadjuk a

- 3 legjobb ígéret videó díját;

- a kampány alatt versenyzők 3 legjobbjának járó díjakat;

- köszönteni fogjuk az 1.500. és a 2.000. SZTE TIK oldal lájkolót;

- továbbá a helyszínen és a közösségi oldalt látogatók között is értékes és környezettudatos ajándékok kerülnek kisorsolásra

Ezt követően pedig „Az a kritikus hat fok” című film kerül levetítésre a Zöld filmklub keretein belül.

Szíves megjelenésére feltétlenül számítunk.

Bővebb információ: Gyarmati László: gyarmati.laszlo@tik.u-szeged.hu