Sajtóarchívum

Szegedi egyetemisták is indulnak a kínai Universiadén

2011. augusztus 09.

Az augusztus 12-23. között Kínában (Shenzen) rendezendő XXVI. Nyári Universiaden a Szegedi Tudományegyetem hallgatói és oktatói közül kilencen vesznek részt.

Szegedi egyetemisták is indulnak a kínai Universiadén

Nagy Péter (ÁJTK) súlyemelésben indul, Márton Anita (JGYPK) atlétikában, Török Béla (ÁJTK), Baksa László (JGYPK), Kovács Péter (JGYPK) vízilabdában, Kriston Dániel (BTK) asztaliteniszben, Gorjanácz Zsolt (JGYPK) cselgáncsban.

Ördögh István (SZTE Sportközpont) a súlyemelő csapat vezetője és edzőjeként utazik Kínába, Szabó József (SZTE Sportközpont) pedig a magyar csapat vezetőségében, a csapatirodán kapott operatív, szervezői feladatot.