Sajtóarchívum

80 éves az Eötvös Kollégium

2011. augusztus 25.

Az SZTE Eötvös Loránd Kollégium vezetősége nevében tisztelettel meghívom Önt a kollégiumunk 80. évfordulója alkalmából rendezett baráti találkozóra, melyet 2011. augusztus 27-én, egyetemünk rektori épületének aulájában rendezünk.

A baráti találkozót 11 órakor Dr. Szabó Gábor, a Szegedi Tudományegyetem rektora és Dr. Dux László, a Nemzeti Erőforrás Minisztérium felsőoktatásért felelős helyettes államtitkára nyitja meg, melyet követően - jelenlegi és volt tagjaink segítségével - rövid előadások során idézzük fel kollégiumunk múltját, jelenét és jövőjét. Ezt követően volt és jelenlegi tagjaink számára fogadást adunk a kollégium nagytermében illetve udvarán.

Az eseményre szeretettel várjuk a sajtó képviselőit. Részvételi szándékukat, kérem, az alábbi telefonszámon jelezzék.

Tisztelettel,
Dr. Kincses János