Sajtóarchívum

Nyílt nap az SZTE Erzsébet Ligeti Teniszközpontban az SZTE Alma Mater támogatásával

2011. április 29.

2011. május 07-én (szombat) 13.00-17.00 óra között nyílt napot rendeznek az SZTE Erzsébet Ligeti Teniszközpontban, ahol az érdeklődőket ingyenes programok és játék-lehetőség vár.

Az Universitas-Szeged Nonprofit Kft. és a SZTE Sportközpont által üzemeltett Teniszközpont Nyílt napot rendez, ahol az érdeklődő szegedi és egyetemi polgárok, SZTE Alma Mater tagok megismerkedhetnek a tenisz szépségeivel.

Programok:

Ingyenesen használható pályák

Folyamatos próbajáték lehetősége az SZTE Sportközpont és a Teniszközpont oktatóival

Petrovicsné Tejes Edit, Zsiga László (Zsiga Máté junior világranglista helyezett edzője)

Oktató börze

Találkozási lehetőség potenciális oktatókkal

Gyerekprogramok

Ízelítő a nyári tenisztábor ügyességi versenyeiből

15.00 Bemutató játék

Dr. Totik Vilmos, az SZTE Akadémikusa – Bálint Dávid, a II. SZTE Alma Mater –delmagyar.hu teniszverseny 2010. évi győztese

Helyszín: Újszegedi ligetben található SZTE Teniszközpontban, a Népkert soron a Kertmozi mellett.

Akinek nincs eszköze, annak ütőt és labdát ingyen biztosítunk.

További információ: Laczkó Péternél 30/463-0368 számon, vagy a helyszínen.

Kérjük a sajtó munkatársait, hogy, előzetesen tájékoztassák a programról a szegedi polgárokat.