Sajtóarchívum

Szabadegyetem - Szeged VI. - Dr. Sipos Pál: Az alternatív tudományok Kész Átverés Show-ja

2010. október 04.

A Szabadegyetem Szeged VI. előadássorozat keretein belül 2010. szeptember 6-án, szerdán 18.00 órától Sipos Pál, a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar egyetemi docensének előadását tekinthetjük meg "Az alternatív tudományok Kész Átverés show-ja" címmel.

Az előadást a megszokott helyszínen, a József Attila Tanulmányi es Információs Központ Kongresszusi termében tartjuk.

Előadóink rövid bemutatását és az előadások előzetesét a www.u-szeged.hu/szabadegyetem oldalon találhatják meg.

Az előadás televíziós felvételét online vetítés formájában a www.u-szeged.hu/szabadegyetem oldalon a program menüpont alatt tekinthetik meg az előadást követő hét elejétől, illetve az előadás utáni pénteken es vasárnap a Városi Televízió adásában.

Az előadás látogatása ingyenes.

Kérjük a sajtó munkatársait, hogy az eseményről előzetesen tájékoztassák a szegedi polgárokat!