Sajtóarchívum

15. Őszi Kulturális Fesztivál

2010. szeptember 30.

A Szegedi Tudományegyetem Kulturális Irodája idén októberben tizenötödik alkalommal rendezi meg az Egyetem összművészeti fesztiválját, az Őszi Kulturális Fesztivált.

Az egy hónapig tartó rendezvénysorozat célja, hogy az egyetemen működő művészeti csoportok és művészi ambíciókkal rendelkező hallgatók mellett neves előadó- és alkotóművészek mutatkozhassanak be az Egyetem és Szeged közönsége előtt.

A rendezvénysorozatot évről-évre úgy állítjuk össze, hogy lehetőség szerint minél szélesebb kultúrkörből merítsünk, és minden korosztálynak, érdeklődési körnek nyújtsunk programlehetőséget. A műfaji sokszínűség mellett másik legfontosabb szempontunk az igényesség, a művészi színvonal tartása, az értékközvetítés.

Állandó kapcsolódó rendezvények: Szegedi Bolgár Kulturális Napok, Kultúrcsempész Sínbusz-fesztivál Szeged-Szabadka, Fool Moon Nemzetközi A Capella Fesztivál, Szegedi Paprika Fesztivál

1 hónap, 50 helyszín, 270 program!

Részletes információ a csatolt dokumentumokban, illetve a www.u-szeged.hu/okf honlapon!

Programfüzet