Sajtóarchívum

Szabadegyetem - Szeged IV. - Trópusi medicina magyaroknak

2009. október 12.

A Szabadegyetem Szeged IV. előadássorozat keretein belül 2009. október 14-én, szerdán 18.00 órától Prof. Dr. Bálint Gábor, a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karának egyetemi tanárának előadását tekinthetjük meg "Trópusi medicina magyaroknak" címmel.

Az előadást a megszokott helyszínen, a József Attila Tanulmányi es Informacios Központ Kongresszusi termében tartjuk.

Előadóink rövid bemutatását és az előadások előzetesét a www.u-szeged.hu/szabadegyetem oldalon találhatják meg.

Az előadás televíziós felvételét online vetítés formájában a www.u-szeged.hu/szabadegyetem oldalon a program menüpont alatt tekinthetik meg az előadást követő hét elejétől, illetve az előadás utáni pénteken es vasárnap a Városi Televízió adásában.

Az előadás látogatása ingyenes, szeretettel várunk minden érdeklődőt.

Bajusz Péter

Szervező