Sajtóarchívum

90 ezer eurós támogatás a Szegedi Tudományegyetem és az Újvidéki Egyetem projektjeinek

2007. július 03.

Mintegy 90 ezer euró támogatást nyertek az Európai Unió és Magyarország támogatásával meghirdetett INTERREG IIIA Közösségi Kezdeményezés Program keretében a Szegedi Tudományegyetem és az Újvidéki Egyetem összekapcsolódó projektjei, melyek célja a számítógéppel segített oktatási módszerek fejlesztése és megismertetése a határ mindkét oldalán.

A projektek az SZTE ÁOK Orvosi Informatikai Intézet, a Gyógyszerésztudományi Kar és a Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, valamint az Újvidéki Egyetem Természettudományi Karának együttműködésében valósulnak meg 2007 júniusától 2008. május végéig.

Az együttműködésről a csatolt dokumentumban olvashatnak.