Sajtóarchívum

Újra indulhat a SZEDEÁK a hazai bajnokságon -- megállapodást köt az egyesület, az egyetem és a SOLVO

2006. október 27.

Három évre szóló együttműködési megállapodást köt a Szegedi Tudományegyetem, a SOLVO Biotechnológiai Zrt és a SZEDEÁK a több mint 50 évig virágzó, de nemrég megszűnt minőségi férfi kosárlabda újbóli elindítására Szeged városában.

Az együttműködési megállapodás aláírására 2006. október 31-én, kedden 10 órakor kerül sor a SZTE Rektori Hivatalának Sajtószobájában (Szeged, Dugonics tér 13. 2. emelet). Az aláírást követően sajtótájékoztatót tartunk.

A SZEDEÁK szegedi férfi kosárlabda utánpótlás egyesület, mely korábban részt vett a hazai felnőtt legmagasabb szintű bajnokságban is, azonban kellő anyagi háttér hiányában az utóbbi két évben erről kénytelen volt lemondani. Az egyetemmel és a SOLVO Zrt.-vel kötendő megállapodás hozzájárul a felnőtt bajnokságban történő újbóli részvételhez szükséges intézményi és anyagi háttér megteremtéséhez.

Az együttműködési megállapodás aláírására és azt követő sajtótájékoztatóra tisztelettel meghívjuk, megjelenésére számítunk.

Keczer Gabriella sajtószóvivő