Sajtóarchívum

Meghívó az SZTE Nyílt Napjára

2013. február 06.

2013. február 9-én, szombaton 9-től 15 óráig a Szegedi Tudmányegyetem nyílt napot tart az SZTE Rektori épületében. (Szeged, Dugonics tér 13.)

Tisztelt Szerkesztőség! Kedves Újságíró Kolléga!

A Szegedi Tudományegyetem mind a 12 kara bemutatkozik az SZTE Nyílt Napján. A diákok a rendezvényen segítséget kapnak a jelentkezési lap kitöltéséhez, informálódhatnak az egyetem képzéseiről, a hallgatók költségtérítését segítő, valamint a hazai és nemzetközi ösztöndíjakról, a legfrissebb felsőoktatási információkról. A szervezők a felvételizők szüleit és a továbbtanulást tervező alsóbb éveseket, a középiskolai tanárokat is várják. Az esemény résztvevői korrekt tájékoztatást kapnak az universitas munkatársaitól az SZTE mester szakjairól és a keretszámokról is.

Az SZTE Nyílt Napját

2013. február 9-én, szombaton 9-től 15 óráig tartja

a Szegedi Tudományegyetem főépületében

(Szeged, Dugonics tér 13.)

A második emeleti díszteremben 11 órától Homoki-Nagy Mária (az SZTE oktatási rektorhelyettese) és Juhász Orsolya (Educatio Kht) tart szülői értekezletet a Szegedi Tudományegyetemet érintő változásokról.

Az eseményre tisztelettel hívjuk, szeretettel várjuk!

Üdvözlettel:

Újszászi Ilona

SZTE Egyetemi Kiadó és MédiaCentrum vezető

SZTE szóvivő

mobil: +36 70 333 86 54, e-mail: ujszaszi.ilona@rekt.u-szeged.hu

A sajtómeghívó itt letölthető: