Sajtóarchívum

Ünnepség - az árvizi védekezésben résztvevők köszöntésére

2006. május 17.

Május 17-én, szerdán este 7 órától a József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében az Egyetem koncertet szervez azoknak, akik az árvízi védekezésben részt vettek.

Szabó Gábor a Szegedi Tudományegyetem rektora és Justin Géza a Csongrád Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság Polgári Védelmi Kirendeltségének vezetője az árvizi védekezésben kifejtett átlagon felüli tevékenységük elismeréseként; Szegedi Tudományegyetem emlékérmet adományoz Kozák Péternek az ATIKÖVIZIG Szegedi védvonal vezetőjének és Kesik Józsefnek az ADUVIZIG Kunszentmiklósi Szakaszmérnökség vezető helyettesének.

Polgári védelmi feladatok kiemelkedő végrehajtásáért elismerő oklevelet nyújt át az SZTE Biztonságszervezési Osztály dolgozóinak az SZTE ÁOK Karbantartási Osztály dolgozóinak és az SZTE EHÖk iroda dolgozóinak.

A Kongresszusi teremben a Storyville együttes ad koncertet.