Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - ünnepélyes projekt disszeminációs rendezvényre

2023. november 24.

ÜNNEPÉLYES PROJEKT DISSZEMINÁCIÓS RENDEZVÉNY

AZ SZTE GYAKORLÓ GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA INFRASTRUKTURÁLIS FEJLESZTÉSE” és „KOMPLEX INFRASTRUKTÚRA ÉS ESZKÖZÁLLOMÁNY FEJLESZTÉS AZ SZTE ÉS AZ ELTE GYAKORLÓ ISKOLÁIBAN

A Szegedi Tudományegyetem a Gyakorló iskolák infrastrukturális fejlesztése (a felhívás kódszáma: EFOP-4.2.3-22) c. felhívás keretében két projektet valósított meg 2022. szeptember 1. – 2023. november 30. kötött.

Az EFOP-4.2.3-22-2022-00006 azonosítószámú Az SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola infrastrukturális fejlesztése” című projekt és az EFOP-4.2.3-22-2022-00007 azonosítószámú Komplex infrastruktúra és eszközállomány fejlesztés az SZTE és az ELTE gyakorló iskoláiban című, az SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, az ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium és az ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium konzorciumában megvalósuló projektek célja a gyakorló iskolák infrastruktúrájának és eszközállományának fejlesztése volt.

A Szegedi Tudományegyetem ezúton tisztelettel meghívja Önt a projektek disszeminációs rendezvényére.

A projekt rendezvény időpontja: 2023. december 5., 13:00

Helyszíne:

1. rész: SZTE Rektori Hivatal Díszterem (6720 Szeged, Dugonics tér 13.)

2. rész: SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Napközi Otthonos Óvoda (6725 Szeged, Boldogasszony sgt. 8.) és az SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola (6722 Szeged, Szentháromság u. 2.)

PROGRAM:

1. rész

Vendégek fogadása, regisztráció

13.00

Köszöntő, a programot megnyitja: Dr. Fendler Judit kancellár és Prof. Dr. Rovó László rektor

13.20

Az SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola fejlesztéseinek bemutatása: Dr. Dobi János igazgató

13.35

Az SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája fejlesztéseinek bemutatása: Dr. Zsigriné Dr. Sejtes Györgyi igazgató

13.50

Az 1. rész zárása

2. rész

14.00

Séta az iskolákba

14.15

Az SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája szakmai projektzáró programja:

- Az intézményi programokat megnyitja: Prof. Dr. Gellén Klára oktatási rektorhelyettes

- Zenei program

- Intézményvezetői köszöntő

- Meglepetésprogram az épületben

- Meglepetésprogram az udvaron

15.15

Az SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola szakmai projektzáró programja

- Zenei program

- Intézményvezetői köszöntő

- Plenáris tanóra

- Bepillantás további tanórákba

16.15

A 2. rész és a program zárása, állófogadással egybekötött kötetlen szakmai beszélgetés (SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, díszterem.)

A program regisztrációköteles. A regisztrációnál kérjük megadni, hogy a program mely részében kíván részt venni (teljes program vagy első vagy második rész.). A regisztrációs felület elérhetősége:

Projektnyitó regisztráció link.

Jelentkezési határidő: 2023. november 29. 13:00 óra