Sajtóarchívum

30. TRAPP NAPRA.

Időpont: 2022. április 27. (szerda) 09:00 óra

Helyszín: SZTE TSTI Topolya sori Sportcsarnoka

(6725 Szeged, Topolya sor 3.)

Az eseményt megnyitja:

Dr. Forró Lajos, az SZTE JGYPK közkapcsolati dékánhelyettese,

Hajdúné Dr. Petrovszki Zita, az SZTE TSTI intézetvezetője.

A három évtizedes múltra visszatekintő esemény megnyitója után, az SZTE jelenlegi és korábbi olimpiai érmes hallgatói közül, Kárász Anna, olimpiai és világbajnok kajakos, Kónya Zsófia, olimpiai bronzérmes gyorskorcsolyázó és Nagy Péter olimpikon súlyemelő vesz részt egy bemutatkozó, motivációs beszélgetésen.

A nap során a Szegedi Tudományegyetem hallgatói sportvetélkedőkön mérik össze tudásukat egymással és a szegedi, profi női és férfi vízilabdázók csapatával. A rendezvényt tánc- és akrobatikus kosárlabda-bemutató is színesíti, valamint a katonai toborzósátorban repülőgép-szimulátor, az udvaron bikarodeó, íjászat, mátrix tájfutás és egy kiállított, motoros siklóernyő is várja a hallgatókat és a külsős érdeklődőket.

A pódiumbeszélgetést követően, a sajtó képviselőinek lehetősége lesz interjút készíteni az SZTE olimpikonjaival, hallgatóival, illetve az esemény szervezőivel.

A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit!