Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - SZTE felvételi ponthatárok kihirdetése, sajtótájékoztató

2019. július 19.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a felvételi ponthatárok kihirdetése kapcsán rendezett sajtótájékoztatójára 2019. július 24-én, szerdán 20 óra 30 percre. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem központi épület, 2. emelet, 229. terem (6720 Szeged, Dugonics tér 13.)

esza_felso

Együtt ünnepelhetik a középiskolás diákok a felvételi ponthatárok kihirdetését 2019. július 24-én a szegedi Dugonics téren. 17 órától koncertekkel várják a felvételizőket a Szegedi Tudományegyetem Pont Ott Partiján. A ponthatárhúzást este 20 órától óriáskivetítőn közvetítik.

A ponthatárok kihirdetését követően sajtótájékoztatón értékelik a felvételi eredményeket a Szegedi Tudományegyetem vezetői.

Az SZTE sajtótájékoztatóján részt vesznek:

• Prof. Dr. Rovó László, a Szegedi Tudományegyetem rektora;
  • Dr. Fendler Judit, a Szegedi Tudományegyetem kancellárja;
  • Prof. Dr. Gellén Klára, a Szegedi Tudományegyetem oktatási rektorhelyettese és
  • Dr. Forgács Tamás, a Szegedi Tudományegyetem Tanárképző Központ főigazgatója.

A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó munkatársait.