Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Az SZTE a szegedi sportsikerekért

2018. március 13.

A Szegedi Tudományegyetem és az SZTE Általános Orvostudományi Kar tisztelettel meghívja Önt az

SZTE a szegedi sportsikerekért konferenciára és kerekasztal-beszélgetésre 2018. március 21-én, szerdán 15:00 órai kezdettel. Helyszín: SZTE Általános Orvostudományi Kar Dékáni Hivatal, díszterem (Szeged, Tisza Lajos krt. 109.)

A Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar az EFOP-3.4.3-16-2016-00014 azonosító számú, A Szegedi Tudományegyetem oktatási és szolgáltatási teljesítményének innovatív fejlesztése a munkaerőpiaci és a nemzetközi verseny kihívásaira való felkészülés jegyében című pályázat „Megengedett teljesítménynövelési lehetőségek - antidopping szaktanácsadás” projekt megvalósításának nyitó konferenciáján Dr. Csonka Csaba sportügyekért felelős rektori megbízott, egyetemi docens mond köszöntőt.

A táplálkozás szerepe a felkészítésben címmel díszelőadást tart Dr. Martos Éva orvosprofesszor, a Testnevelési Egyetem (TE) Sport-táplálkozástudományi Központjának vezetője, a Magyar Sportorvos Társaság elnöke.

A projektet Dr. Török László, Dr. Győri Ferenc, Dr. Márton János, Dr. Mikulán Rita, Ulrichné Varga Rita, Komár Réka mutatja be.

Az egyetem és a sportegyesületek képviselőinek kerekasztal-beszélgetését Kecse-Nagy Sándor kommunikációs menedzser vezeti.

A szervezők kérik az előzetes regisztrációt az egyetemi.sportorvos@gmail.com e-mail címre!

A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit.