Sajtóarchívum

Sajtómeghívó a Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központ átszervezése kapcsán tartandó sajtótájékoztatóra

2013. június 26.

Ideje: 2013. június 28. (péntek) 10:30

Helye: SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központ Könyvtár (6725 Szeged, Korányi fasor 14-15)

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Ezúton tisztelettel meghívjuk a Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központ átszervezése kapcsán tartandó sajtótájékoztatóra.

A tájékoztatót tartja:

Prof. Dr. Katona Márta megbízott tansézkvezető egyetemi tanár

Dr. Bereczki Csaba egyetemi docens

Külön interjúk készítésére sem a sajtótájékoztatót megelőzően és azt követően sem tudunk lehetőséget biztosítani.

Részvételi szándékát a hegedus.mariann@med.u-szeged.hu e-mail címet szíveskedjen jelezni.

Megtisztelő jelenlétére feltétlenül számítunk.

A hivatalos meghívó itt letölthető