Sajtóarchívum

Szabadegyetem - Szeged V. szemeszter I. előadás

2010. február 16.

A Szabadegyetem – Szeged V. első elődasását ajánlom figyelmükbe. 2010 február 17-én, szerdán 18 órától Dr. Sümegi Pál, a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kara egyetemi docensének előadását tekinthetjük meg "Az ember és környezet kapcsolata a Kárpát medencében az elmúlt 30 ezer évben" címmel.

Az előadást a megszokott helyszínen, a József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében tartjuk.

Előadónik rövid bemutatását és az előadások előzetesét a www.u-szeged.hu/szabadegyetem oldalon találhatják meg.

Ha valamely előadáson nem tudnak részt venni, a televíziós felvételt online vetítés formájában szintén a www.u-szeged.hu/szabadegyetem oldalon a program menüpont alatt tekinthetik meg az előadást követő hét elejétől, illetve az előadás utáni pénteke és vasárnap a Városi Televízió Szeged adásában.

Munkatársaimmal együtt szeretettel várom Önöket az előadáson, melynek látogatása ingyenes.

Az ötödik szemeszter programja az alábbi linken tekinthető meg:

Szabadegyetem - Szeged V. szemeszter program

Üdvözlettel: