Sajtóarchívum

Agri-food business a Szegedi Tudományegyetemen

2008. november 03.

Az élelmiszertudományi ismeretek teljes spektrumát lefedő agri-food business legújabb kutatási eredményei kerülnek bemutatásra a Tudomány és Technika az agrár- és élelmiszergazdaságban című nemzetközi konferencián a Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kar és az MTA Szegedi Területi Bizottsága közös szervezésében. Az eseményen szó esik majd többek közt a bioethanol növekvő energiaszerepéről, a funkcionális élelmiszerek piacában rejlő lehetőségekről és a hazai termékek védelméről.

A konferencia részletei:

Időpont: 2008. november 5-6.

Helyszín: 2008. november 5-én, Pick Klub, (6723, Szeged, Felső Tiszapart 10.) 2008. november 6-án, MTA Szegedi Területi Bizottsága, (6723, Szeged, Somogyi u. 9.)

A konferencia részletes programja: külön mellékelve.

További információ: Bittner Péter Privy Council Communications Tel.: 06-20-665-0386 és Keczer Gabriella, sajtószóvivő Szegedi Tudományegyetem Tel.: 62/544-070