SZTE Magazin

pexels-photo-1271147

Idén újra lesz egyetemi sítúra

2023. november 28.

A Szegedi Tudományegyetem Sportközpontja a 2023/24-es tanévben ismét megszervezi az egyetemi sítúrát. A remek lehetőség részletei a cikkben olvashatóak.

SZTE sítúra: 2024. február 17-21. Bad Kleinkirchheimben

Négy éjszaka, három sínap az SZTE Sportközpont szervezésében (690 km Szegedtől), pályaszállás, 1050 m tengerszint feletti magasságban; a sífelvonótól 160 méterre. Átlagos hóviszonyok mellett a házig lehet csúszni. Ellátás: félpanzió (bőséges büféreggeli; menüválasztásos 2 fogásos vacsora), ágyneműhuzat, törölköző az árban, cipőmelegítős sítáró, szaunahasználat az árban.

Képzett oktatók segítik a kezdőket és a haladókat is. Kezdő sízők az SZTE Sportközpont területén lévő sídombon, előre egyeztetett időpontban gyakorolhatnak a túra előtt. Utazás: autóbusszal és egyénileg.

Idegenforgalmi adó és regisztrációs díj az árban. Szükség esetén élelmiszerbolt a panziótól 80 méterre található.

Sífelszerelés: 12.000Ft/fő, amelyet az indulás előtt megszervezett időpontban lehet igényelni a Sportközpont területén.

Kötelező kiváltani: kék EU-s egészségbiztosítási kártya, ami ingyen igényelhető a kormányablakban.

Árak: utazás, pályaszállás, félpanziós ellátás, síbérlet, síoktatás, 4 éjszaka 3 napos síbérlettel (utas és téli sport biztosítást nem tartalmaz):

SZTE diákoknak 450€

SZTE dolgozók és családtagok: (számukra az ár a kiutazást nem tartalmazza)

Gyerek 0-5 éves korig: 160 €/fő,

6-13 éves korig: 315 €/fő,

14-17 éves korig: 380 €/fő,

Felnőtt: 530 €/fő

Jelentkezés: a tokodi.margareta@szte.hu e-mail címen. Ezután a jelentkezés csak az előleg befizetésével (3 részletben) valósulhat meg, amelynek első részlete december 14-ig esedékes a továbbiakban kiküldött e-mail alapján.

si1

103 km hosszú pályarendszer, 34 pálya, 24 lift, 18 km kék, 77 km piros, 8 km fekete pálya.

Nyitókép: pexels.com