SZTEhírek

STI_SZIN_ajanlo

Zárd a nyarat az SZTE-vel a Coca Cola SZIN-en!

2024. augusztus 28.

Az utolsó nagy fesztivál kezdődik az őszi félév előtt: augusztus 28. és 31. között a fiataloké az újszegedi Partfürdő a Coca-Cola SZIN-en! Mutatjuk, hogy a Szegedi Tudományegyetem milyen programokkal várja a fesztiválozókat.

Megnyitotta kapuit a sátrazók előtt augusztus 27-én, kedden a Coca-Cola SZIN fesztivál. A hatalmas, nyárzáró buli augusztus 28-31-ig tart az újszegedi Partfürdőn. Természetesen az SZTE idén is rengeteg programmal és ajándékokkal vár benneteket.

Az SZTE Színpadon a négy nap folyamán olyan neves előadók lépnek fel, mint a Hiperkarma, a 30Y, Manuel, a Bëlga, a Bohemian Betyars, a Paddy and the Rats, az Anima Sound System és az AWS.

SZTE_szinpad

Az SZTE színpad programja. (Kattintásra nagyobb méretben jelenik meg.)

Várunk mindennap délután 2 és este 7 óra között az SZTE sátránál is!

Az SZTE-sátor programjai:
A fesztivál minden napján:
SZTE Óriás társasjáték - Ismerd meg Egyetemünket!

Nobel-díjas Selfie pont - Fotózkodj Egyetemünk Nobel-díjasaival!

Sport- és ügyességi, edukatív játékok

SZTE Felvételi információs pont

SZTESÓK
A legmenőbb fesztiváltetoválásokkal készülünk, és rengeteg challenge vár, amikért szuper cuccokat szerezhetsz!

STI_SZIN_2

SZTE ALMA MATER - ALUMNI SZINTÉR:
Tarts velünk egy különleges eseményen a Coca-Cola SZIN Fesztivál keretében! Meghívott vendégeink olyan volt SZTE-s hallgatók, akik mára már sikeres karriert építettek különböző területeken. Hallgasd meg történeteiket, tanulj a tapasztalataikból, és meríts inspirációt saját jövőd alakításához!

További információk az SZTE Facebook-eseményénél. Várunk mindenkit szeretettel, bulizzunk egy jót!

Fotó: Sahin-Tóth István