SZTEhírek

University Lounge – interaktív újdonság a TIK Caféban

2014. december 04.

2014. november végétől igyekszik egyszerűbbé tenni az egyetemisták hétköznapjait a TIK kávézójában található University Lounge. A hallgatók nem csupán koncert és fesztiváljegyeket, SIM-kártyát és a legújabb kütyüket szerezhetik be a Lounge-ban, de az órák közötti szünetekben Xbox-ozhatnak is.

meex_lounge_fotoA hallgatói élet legújabb helyszínén a hazai fesztiválélet rendezvényeire egy helyen válthatnak jegyeket az egyetemisták, belépőt vehetnek Európa egyik legnagyobb sí-, snowboard- és zenei fesztiváljára, a 2015. februári Snowattackre, ahol a kitűnő sportolási lehetőségek mellett együtt bulizhatnak a Punnany Massiffal és a Halott Pénzzel is. Emellett a University Lounge-ban a hallgatók minden hónapban válogathatnak a legújabb okostelefonok közül, melyeket akár 10 000 forintos kedvezménnyel is megvásárolhatnak. Ha pedig egyszerűen kikapcsolódni és szórakozni szeretnének az órák és vizsgák között, akkor Xbox-ozhatnak, vagy beszélgethetnek a vagány pult mögül visszamosolygó segítőkész fiatalokkal. Tavasszal érkezik a nyári fesztiválok jegykínálata, addig is a hallgatói élet legjobb programjairól és legkedvezőbb ajánlatokról a Lounge vadiúj Facebook-oldalán értesülhetnek a diákok.