Bezár

Internet

Kemény Lajos díjat kapott, Széll Márta elnök lett

Kemény Lajos díjat kapott, Széll Márta elnök lett

2019. október 26.
1 perc

A Magyar Immunológiai Társaság 48. Vándorgyűlésén tisztújító közgyűlést is tartottak.

A Magyar Immunológiai Társaság 48. Vándorgyűlésén Kemény Lajos, az SZTE-ÁOK Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára Kesztyűs Loránd Emlékérem kitüntetésben részesült. A konferencián tartották meg a Magyar Immunológiai Társaság vezetőségi tisztújító közgyűlését, ahol Széll Mártát, azt SZTE ÁOK Orvosi Genetikai Intézet tanszékvezető egyetemi tanárát és az SZTE stratégiai rektorhelyettesét hároméves időtartamra a társaság elnökévé választották.


Link: delmagyar.hu



Aktuális események

Rendezvénynaptár *

  • jún
    25
    József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi terem (6722 Szeged, Ady tér 10.)
    09:30 - 16:00
    József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi terem (6722 Szeged, Ady tér 10.)
    09:30 - 16:00
  • *
    jún
    29
    SZTE Bartók Béla Művészeti Kar, Tisza Lajos krt. 79-81.
    10:00
    SZTE Bartók Béla Művészeti Kar, Tisza Lajos krt. 79-81.
    10:00

Kapcsolódó hírek