SZTEhírek

nyit

Indul a Goodwill Pharma Szeged szezonja – az SZTE hallgatóinak ingyenes a belépés és ajándék is vár rájuk a műjégpályán

2024. október 01.

Évek óta tart az együttműködés a szegedi jégkorongozók és a Szegedi Tudományegyetem között. Az új szezonban is kedvezmények várják a hallgatókat a hazai mérkőzéseken.

A Goodwill Pharma Szeged jégkorongcsapata szombaton 19 órától hazai jégen kezdi az Andersen Liga alapszakaszát, az ellenfél a tavalyi bajnok UNI Győr ETO HC lesz.

hokimeccs1005

A szegedi műjégpályán sorra kerülő meccsre hallgatói igazolvány bemutatásával a Szegedi Tudományegyetem diákjai ingyen mehetnek be, ráadásul egy ajándékkal is kedveskedik a klub mindenkinek az SZTE szektorban!