SZTEhírek

altgyak_fejlec232

Jelentkezz az Alternatív gyakornoki programra!

2024. augusztus 28.

2024. szeptember közepéig várják a jelentkezéseket az Alternatív Gyakornoki Programra.

Az SZTE Karrier Iroda koordinálásával ebben a félévben is rekordszámú gyakornoki pozícióval készültek a fogadóhelyek: újságíró, marketing, rendezvényszervező, fotós, gyűjteménykezelő, kutatási asszisztens, pályázati asszisztens, orvosi kommunikációs gyakornok, de még tanodai önkéntes gyakornoki pozíciók is várnak Rád!

A fogadóhelyek listája ide kattintva elérhető.

Ne hagyd ki a lehetőséget, hiszen rengeteg tapasztalattal és 2 kredittel leszel gazdagabb a félév végén! Ne feledd, ez nem szakmai gyakorlat, annál sokkal több!

• *
    sze
    7
    József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi Terem (6720 Szeged, Ady tér 10.)
    10:00 - 12:00
    10:00 - 12:00