Sajtószoba

71735375_3213333745374106_7089008203979030528_n

Kiállítók jelentkezését várja a 2022-es Állásbörzére a Szegedi Tudományegyetem

2022. február 16.

2022. március 16-ig adhatják le jelentkezésüket azok a cégek, amelyek részt kívánnak venni a Szegedi Tudományegyetem Állásbörzéjén. A régió legnagyobb álláskeresési fórumának 2022. április 12-én, az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ ad otthont. A szervezők várják a munkalehetőséget kínáló cégek, a mikrovállalkozások és szolgáltatók jelentkezését.

A rendezvényen résztvevő vállalatok megismerkedhetnek az SZTE egykori és jelenlegi hallgatóival, friss diplomásaival és informálhatják őket álláslehetőségeikről, gyakornoki programjukról, nyitott pozícióikról, vagy szolgáltatásaikról.

A szervezők várják azon cégek jelentkezését, amelyek:

• állást kínálnak az SZTE friss diplomásainak vagy felsőfokú végzettséggel rendelkező tapasztalt szakembereknek,
  • gyakornoki programot kínálnak, vagy szeretnének az SZTE valamely Karának szakmai gyakorlati programjába bekapcsolódni,
  • álláskereséshez kapcsolódó szolgáltatást kínálnak (továbbképzés, nyelvoktatás, munkaerő-közvetítés, önkéntesség, stb.),
  • kapcsolatépítési lehetőséget keresnek.

Részletes információk a jelentkezés menetéről és feltételeiről a rendezvény honlapján, a partnereknek szóló menüpontban találhatóak: https://u-szeged.hu/karriernapok/partnereknek

SZTEinfo - Pósa Tamara

Fotó: Bobkó Anna