Egyetemi faliújság

fisu_world_forum_nyito

Megjelent a 22. Unisport hírmagazin

2020. szeptember 21.

A sok új infó és változás közepette egy dolog biztos: az UniSport – életmód, egészség és egyetemi sportinfói. Pörgesd át a legújabb számot!

Rekordot döntött a budapesti központtal megrendezett digitális FISU World FORUM 2020 #kattanj_rá, tudj meg mindent, miként zajlott az egyetemi sport egyik legkiemelkedőbb eseménye!

Új elnök került a MEFS élére, de az alelnökök és a bizottságok tagjait sem kímélte a változás szele. #Képbe_hozunk a részletekkel.

A járványhelyzet ellenére a MEFOB-okból sem volt hiány az utóbbi időben. Atlétika, triatlon, strandröplabda és strandkézi sportágakban mérettek meg a bevállalós hallgatók.

Kiss Csaba, a Miskolci Egyetem hallgatója az aktuális #jó_arc, aki kiválóan teljesített a fehérvári Atlétika MEFOB-on.

A #forma_bontó rovatban a népszerű edzésmódszerekről és az otthon főzés ételmérgezési kockázatairól olvashatsz.

#Stresszoldóként pedig a nyitottá vált egyetemi túralehetőségek között böngészhetsz.

Minden infó itt.

Az Unisport hírmagazin korábbi számai itt elérhetőek:

21. Unisport hírmagazin

20. Unisport hírmagazin