Egyetemi faliújság

5. UniSport hírmagazin

2019. november 11.

Az 5. UniSport hírmagazinból mindössze 26 perc alatt tájékozódhattok a legaktuálisabb felsőoktatásban zajló sport témákról, de azért jutott felület az egészség és életmód cikkeknek is.

#Forma__bontó rovatunkból megtudhatjátok, hogy mennyire vagytok fittek, és azt is, mi a legjobb gyógyír a másnaposságra. #Stressz_oldóként szurkolási, lazulási lehetőségeket mutatunk be. Egy #Sör_mellett a Spartan edzésformáról böngészhettek. #Képbe_hozunk benneteket a hazai egyetemi sportélet legjeként számontartott Debreceni Egyetem sikerének titkaival, összefoglaljuk a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokság legizgalmasabb infóit, beavatunk a 3x3 Egyetemi Kosár Világkupa eredményeibe, sőt a 49. Műszaki Felsőoktatási Sportnapok küzdelmeiről is lerántjuk a leplet. Ha pedig csak 3 szabad percetek van, olvassátok el, hogy Kisbán Zsófi kenu bajnok mennyire #Jó_arc!

Klikk ide a tartalomért.