Egyetemi faliújság

Egyetemi e-bajnokságok online bázisát kínálja az UniSport!

2020. május 14.

Lazulj kicsit és pörgesd végig az UniSport legújabb számát!

Bemelegítésként ismerd meg a HÖOK sportért felelős elnökségi tagját: Kiss Viktort, aki a HÖOK jelenleg zajló FIFA Bajnokságán kívül izgalmas munkájáról is mesél.

#Képbe_hoznak a világszerte zajló élénk, kibertérben zajló sportélettel – az ATE és a BGE mellett most Amerika és Dél-Európa került az UniSport aktuális lapszámának fókuszába!

A #Jó_arc rovatot a BME oktatójával: Györke Gáborral élesítették, aki kézilabdaedző és játékos, de trénerként már a strandkézilabdában is kipróbálta magát.

#Sör_mellett a PTE online sportjátékáról, a halászhálóból készülő gördeszkáról és a lengyel egyetemi sportolók önkénteskedéséről tudhatsz meg többet.

A #Forma_bontó rovatból megtudhatod, miként mérheted a fittségi szintedet és hogyan tehetsz annak növeléséért, de a mozgás szellemi fittségre ható hasznairól is olvashatsz.

#Stressz_oldóként a hazai egyetemek e-bajnokságainak összefoglalóját és a petanque sport ismertetőjét ajánlják.

Minden részlet itt.

Az Unisport hírmagazin korábbi számai itt elérhetőek:

16. Unisport hírmagazin

15. Unisport hírmagazin