Bezár

Internet

Szegeden alakult meg az Egyetemi Technológia- és Tudástranszfer Fórum

Szegeden alakult meg az Egyetemi Technológia- és Tudástranszfer Fórum

2018. október 30.
1 perc

Összesen hét hazai egyetem – köztük a Szegedi Tudományegyetem – részvételével megalakult az Egyetemi Technológia- és Tudástranszfer Fórum.


Kónya Zoltán, az SZTE tudományos és innovációs rektorhelyettese a Rádió 88-nak elmondta, az új szervezet tagja a legnagyobb európai technológiatranszfer szervezet nemzeti hálózatait tömörítő munkacsoportjának is. Hozzátette, szakmai tanácsadó testületként a fórum szakpolitikai javaslatokkal fogja támogatni a hatékonyabb kutatáshasznosítást.


Link: radio88.hu

Aktuális események

Rendezvénynaptár *

  • jún
    25
    József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi terem (6722 Szeged, Ady tér 10.)
    09:30 - 16:00
    József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi terem (6722 Szeged, Ady tér 10.)
    09:30 - 16:00
  • *
    jún
    29
    SZTE Bartók Béla Művészeti Kar, Tisza Lajos krt. 79-81.
    10:00
    SZTE Bartók Béla Művészeti Kar, Tisza Lajos krt. 79-81.
    10:00

Kapcsolódó hírek