SZTEhírek

A karácsony és a 10 éves TIK a SzemeSZTErben

2014. december 23.

Honnan érkezett az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ karácsonyfája? Milyen a 10 éves TIK? Mindez kiderül az SZTEtelevízió SzemeSZTEr magazinja decemberi műsorából.

10 éves lett az „egyetem szíve”. Az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központja, azaz: a TIK. Ezért az SZTE egyetemi televíziós magazinja, a SzemeSZTEr 2014. évi decemberi adása: a TIK köszöntéséről szól.

Szemeszter_2014_december
Az év utolsó SzemeSZTEr forgatásán készült képek itt megtekinthetők

A SZTEtv BTK stúdiójának a stábja arra vállalkozott, hogy minél több arcát megmutassa az egyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központjának. A SzemeSZTEr munkatársai, vagyis az SZTE BTK kommunikáció szakos hallgatói élményeket gyűjtöttek egybe, könyvet kerestek, fenyőfát díszítettek és még a megújult TIK Café kávéit is értékelték.

Az SZTE SZTEtelevízió nevében a műsorvezetők – Hegedűs Bianka, Galambos Renáta és a szerkesztő, Juhász Éva – is jó szórakozást kívánnak a TIK-ről szóló műsorukhoz, a SzemeSZTEr magazinhoz.