Egyetemi faliújság

Elérhető a 14. UniSport kiadvány

2020. április 02.

Itt a lehetőség, hogy a szemizmaidat is átmozgasd a #StayHome #StayActive idején!

#Kattanj_rá az infóra, és ne keresd hiába az EEJ beszámolókat júliusban, mert sajnos ezt az eseményt is jövőre halasztották.

#Képbe_hozunk rovatunkban a BEAC és a PTE ingyenes, online edzéseiről cikkezünk, online fitnesz edzőket „mutatunk be” és beszámolunk a WRO 2020-as világdöntőjének halasztásáról is.

#Jó_arcunk egy igazán vagány gyógytornász hallgató: Major Veronika sportlövő, a PTE büszkesége.

#Sör_mellé rovatunkban a hazai egyetemi sport ászainak felkészülését mutatjuk be. A jelszó: Stay Home! Stay Active!

#Forma_bontó tanácsunk az egészséges nasizás, tuti zöldségchips recepttel turbózva. És persze összeállítottunk néhány tippet a szobafogságban végezhető edzésformákról is.

#Stressz_oldóként pedig az e-sportot ajánljuk.

Részletek itt.

Az Unisport hírmagazin korábbi száma itt elérhetőek:

13. Unisport hírmagazin

12. Unisport hírmagazin