SZTEhírek

digitális hírlevél szte

Digitális Jövő címen indult útjára az SZTE új hírlevele

2023. március 08.

Nem szeretne lemaradni az egyetem digitalizációval kapcsolatos híreiről? Érdeklik a technikai újdonságok, az innováció? Akkor iratkozzon fel a Szegedi Tudományegyetem nemrég indult Digitális Jövő Hírlevelére.

A havi rendszerességgel érkező hírlevél beszámol az egyetem kiemelt Komplex digitális modellváltás – intelligens fokozatváltás projektjében zajló gyakorlati és készségfejlesztő képzésekről, képzési innovációkról, az ügyfélélmény növelését, az agilis munkaerőpiaci illeszkedést, a nemzetköziesítést és a kiszolgáló infrastruktúra energiahatékonyságát segítő digitális fejlesztések megvalósításáról és eredményeiről.

digitális hírlevél szte

A hírlevélre az alábbi linkre kattintva iratkozhat fel: http://digitalisjovo.szte.hu/

Fotó: Pexels