Egyetemi faliújság

Kiemelt_Gardi_Dominika

Megjelent a 15. Unisport hírmagazin

2020. április 17.

Interjút készített egyetemünk egyik sport-büszkeségével: Gardi Dominikával az UniSport! A „Száguldás nyolc keréken – Interjú Gardi Dominika gyorsasági görkorcsolyázóval” cikket itt olvashatod a többi érdekességgel együtt.

Ha nyitott vagy, az UniSportban még #Képbe_hoznak a PE, a BGE, a DE, az NKE, az EKE, az ELTE és az ELTE-SEK, valamint az SZE online sport kínálatával.

Bemelegítésként #Kattanj_rá Nyugat-Európa legismertebb egyetemeinek virtuális térben összeállított otthoni edzéstippjeire!

#Jó_arcok az Edutus Egyetem népszerű tesitanára: Csépe Panni és a már említett SZTE gyorsasági görkorcsolyázó: Gardi Dominika.

#Forma_bontó témák az immunrendszer támogatása a táplálkozás által és kivesézték a növényi italok legismertebb válfajait is.

#Stressz_oldó cikkükben pedig az EUSA égisze alatt futó SK4YS-projectet mutatják be.

Minden részlet itt.

Az Unisport hírmagazin korábbi száma itt elérhetőek:

14.Unisport hírmagazin

13. Unisport hírmagazin