2024. március 28., csütörtök

Rektori szünetek a tavaszi félévben

Az SZTE Tavaszi Állásbörzére és az Egyetemi Napokra tekintettel április 5-én, csütörtökön és május 11-én, pénteken oktatási szünet lesz az érintett hallgatók számára.

Az SZTE Karrier Iroda és az Universitas Nonprofit Kht. 2018 tavaszán ismét Állásbörzét rendez. Erre tekintettel rektori (oktatási) szünet lesz április 5-én, csütörtökön. A rektori szünet azokra a hallgatókra vonatkozik, akik a 2017/2018. tanév II. vagy a 2018/2019. tanév I. félévében várhatóan jogosultak lesznek a végbizonyítvány kiállítására (végzősök).

Az SZTE Egyetemi Hallgatói Önkormányzat 2018. május 11. és 13. között rendezi meg a tavaszi Egyetemi Napokat. Erre tekintettel rektori (oktatási) szünet lesz május 11-én, pénteken.

A levelező tagozatos képzésekre a 2017/2018. tanév tavaszi félévét érintő rektori szünetek nem vonatkoznak.