SZTE JATIK

5 éves a Tanulmányi és Információs Központ

2004. december 9-én ünnepélyes keretek között nyitotta meg kapuit a Tanulmányi és Információs Központ.

TIK_szuletesnapi_plakat_kicsiAz elmúlt 5 évben Központunkban közel 4,5 millió látogató fordult meg, évente átlagosan 200 üzleti, kulturális és tudományos rendezvény számára biztosítunk minden elvárásnak megfelelő, színvonalas helyszínt, közel 8.000 diák kapott Központunkban diplomát és sokáig folytathatnánk a nagy számok felsorolását, de nem tesszük, mert a számok önmagukban nem mindig elegendők.

Az elmúlt 5 évben Központunk több ízben megmérettetett pl. nagy létszámú konferenciák, nagy érdeklődésre számot tartó könyvtári éjszakák, elégedettségi felmérések, stb., mely „akadályokat” Központunk jól vette. Elérkezett hát az idő, hogy ünnepeljünk!

2009. december 9-én 09.00 órától egész nap rendezvényekkel várunk minden kedves érdeklődőt.

A programot itt olvashatja!