SZTE magazin

Fókusz

2015. március 04.

Az SZTE Médiacentrum az SZTE Nemzetközi Kapcsolatok Igazgatóságával közösen második alkalommal rendezett eurorégiós sajtónapot a Duna-Körös-Maros-Tisza Eurorégió által érintett három országhoz tartozó térség felsőoktatási intézményeinek képviselői, a térségben működő médiumok, illetve külügyi és EU-szakértők részvételével.

2015. március 04.

Eredeti pompájában állították helyre a szegedi Aradi vértanúk terén álló iskolaépületet. A Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar dékáni hivatalának, néhány vegyésznek és leginkább a matematikusoknak otthont adó Bolyai-épületben múltidéző és jövőbe pillantó sétát tettünk.

2015. március 04.

A szegedi egyetemisták két százaléka gazdálkodik havonta több mint százezer forintból, negyedüknek viszont csupán 20 ezer forint jut havonta arra, hogy lakjanak, utazzanak, ruházkodjanak, egyenek, szórakozzanak. A többség azt mondja: pont annyi pénze van, amennyi szükséges ahhoz, hogy egyetemistaként gondtalanul éljen.

Letöltés

SZEM_boritoSZEM_angol