Beiratkozás

Az elsősök számára lehetséges a személyes ügyintézés az ügyfélszolgálaton a beiratkozásra lefoglalt idősávban.

A 2021/22/1 félévre történő beiratkozás 2021. augusztus 28-án, valamint augusztus 30. és szeptember 3. között zajlik.

Minden beiratkozó hallgatót kérünk, hogy a lefoglalt időpontra érkezzen!

Az időpontfoglalás 2021. augusztus 2-től lehetséges az adategyeztető űrlap kitöltése után, csatolt űrlap beadásával.

A beiratkozó hallgatóknak lesz lehetősége a beiratkozással egybekötött személyes ügyintézésre a beiratkozási idősávban, amelyre nem kell külön időpontot foglalni.

A beiratkozáskor intézhető ügyek:

• Ideiglenes diákigazolvány igénylés (ha már van rögzített állandó diákigazolvány igénylés a Moduloban)
  • Állandó diákigazolvány igénylés, ha a Modulo nem tudja feldolgozni az igénylést külföldi cím vagy tartózkodási cím miatt
  • Ideiglenes diákigazolvány igénylés, ha a 2. pont szerint a hallgató a helyszínen igényel állandó diákigazolványt
  • Tandíj fizetés bankkártyával
  • Kitöltött TAJ megrendelő lap leadása hitelesítésre

Ideiglenes diákigazolványt csak aktív hallgatóknak tudunk adni.

Minden más ügyet továbbra is elektronikusan intézünk a honlapon elérhető GYIK szerint.

A beiratkozásról bővebb információ a kari tájékoztatókban és az egyetem honlapján.